Названо 17 найочікуваніших функцій iPhone 16

№1. Величезний дисплей

     Очікується, що iPhone 16 Pro та Pro Max отримають велику діагональ екрану: 6.3 та 6.9 дюймів.

№2. Розташування камери

    У базових версіях iPhone 16 камера може мати вертикальне розташування, як у iPhone 12 та iPhone 12 mini. Однією з теорій, чому Apple до цього повернулася, є можливість записувати просторове відео для Apple Vision Pro.

№3. «Кнопка захоплення»

     «Кнопка захоплення» буде розташована з тієї ж сторони, що і кнопка живлення, тільки трохи нижче. Поки що її призначення залишається загадкою.

№4. Надширококутний об'єктив на 48 Мп

     Також очікується, що iPhone 16 Pro будуть оснащені оновленим надширококутним об'єктивом на 48 Мп. Він дозволить знімати фото з більш високою роздільною здатністю та кращою деталізацією в режимі 0.5×.

№5. Супертелеоб'єктив

     iPhone 16 Pro Max претендує на звання першого смартфона із супертелеоб'єктивом-перископом зі значно збільшеним оптичним зумом.

№6. Підтримка Wi-Fi 7

     Ходять чутки, що моделі Pro отримають Wi-Fi 7, що забезпечить одночасну передачу даних у діапазонах 2.4, 5 та 6 ГГц та призведе до більш високої швидкості Wi-Fi, надійного зв'язку та меншої затримки.

№7. Процесор A18 Pro

     Процесор майбутнього покоління iPhone — A18 Pro буде проводитися за 3-нм техпроцесом 2-го покоління TSMC. В результаті збільшиться продуктивність та знизиться споживання енергії.

№8. 5G Advanced

     Нові моделі 16 Pro будуть оснащені модемом Qualcomm Snapdragon X75, який організує енергоефективне, швидке підключення до 5G мереж.

№9. 5Х оптичний зум

     Цілком можливо, що обидві моделі Pro оснастять 5Х оптичним зумом. До речі, зараз це ексклюзивна фішка iPhone 15 Pro Max.

№10. Твердотільні кнопки

     Версії Pro можуть стати власниками твердотільних кнопок живлення, беззвучного режиму та регулювання гучності.

№11. Технологія мікролінз

      Apple розглядає можливість використання технології мікролінз для підвищення яскравості та зменшення енергоспоживання OLED-екранів iPhone 16.

№12. Кнопка дії

       Тепер кнопка дії буде не тільки у Pro моделях, а й у стандартних iPhone 16.

№13. Чіпи А17

       Apple змінила стратегію і тепер нові процесори А17 отримають як Pro-версії, так і базові iPhone 16 та 16 Plus.

№14. Штучний інтелект

     iOS 18 обіцяє додати нові функції Siri, які будуть ґрунтуватися на великих мовних моделях. Однак, функції штучного інтелекту стануть ексклюзивною пропозицією для iPhone 16.

№15. Нові акумуляторні батареї

     Є інформація, що в iPhone 16 Pro ми побачимо технологію багатошарових акумуляторів, що має призвести до збільшення ємності та продовження терміну служби.

№16. «Ultra»

     Разом з iPhone 16, 16 Plus, 16 Pro та 16 Pro Max компанія Apple може представити преміальну модель iPhone 16 Ultra з більш великим дисплеєм, покращеною камерою та конструкцією без портів.

№17. Новий тепловий дизайн

     За чутками, Apple планує впровадити в 16 лінійку графенову теплову систему для зменшення перегріву.

     З нетерпінням чекаємо на вересневу презентацію 2024, а поки що продовжуємо стежити за новинами і тримати вас в курсі справи. Залишайтеся з нами!

Додати коментар
Коментарі, які не відповідають нашому Кодексу поведінки, будуть модеровані.

0 коментаря

Будьте першими, хто прокоментує цей запис.